Nabídka práce
Příjmeme brigádnici/brigádníka pro tuto provozovnu. Informace na místě nebo na tel.č.603 284 211
Upozornění
ve čtvrtek    9.8.2018  z  provozních důvodů   bude restaurace otevřena od 17,00 hod.   Děkujeme za ...
Oznámení
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o tom, že se šíří nepravdivé informace o ukončení provozu nebo prodeji Hostince Pod Hájem. ...
Prázdninový provoz
  pondělí,úterý  zavřeno   středa od 11,00 hod. čtvrtek od 11,00 hod. pátek od  11,00 hod. sobota  od 12,00hod. ...
Vaše svatba POD HÁJEM
Svatba je jedním z nejkrásnějších dnů v životě . Přenechejte nám starosti se svatební hostinou a užijte si tento výjimečný den. Existuje mnoho možností, ...

Sraz rodáků 2007

Cestička k domovu známě se vine-

hezčí je, krásnější než všechny jiné.

Douška a šalvěje kolem ní voní

nikde se nechodí tak jako po ní.

A kdybych ve světě bůhví kam zašel

tu cestu k domovu vždycky bych našel.

 

 

Hostinec POD HÁJEM se může pyšnit výsadou pořádání jedinečné akce a letos právě tato báseň lákala všechny povolané na její konání. Jde o pravidelné setkání rodáků obce Desná pod záštitou místního dobrovolného hasičské sboru.

 

30. června 2007 proběhl již 4. sraz rodáků, během něhož se konala také oslava 70. výročí založení sboru.

 

Bohatý program zahrnoval zejména slavnostní mši za rodáky v místní kapli, položení věnce k pomníku padlých a volnou prohlídku obce. V odpoledních hodinách nechyběly ani slavnostní projevy nebo toliko oblíbené vystoupení dětí, jimž patří budoucnost obce. A jelikož celá akce byla pořádána místním dobrovolným hasičským sborem, samozřejmostí byla ukázka požární techniky.

 

Během programu, který zakončila tradiční vesnická zábava, bylo možné shlédnout výstavy z historie obce a historie sboru dobrovolných hasičů. U příležitosti letošního ročníku navíc byl zpracován almanach a fotografie o průběhu oslav, stejně tak byla zpracována i historie školy v Desné.

 

Nejen z fotografií, ale i z ohlasu zúčastněných se dá předpokládat, že díky této úspěšnosti se bude akce i v příštích letech těšit velké přízni.