Jídlo s sebou pro dobrou náladu
Milí hosté, děkujeme za Vaši podporu v těchto dnech.   Nemáte čas na vaření? Rádi by jste si nakoupili oběd či večeři - jsme připraveni! ...
Nabídka práce
Příjmeme brigádnici/brigádníka pro tuto provozovnu. Informace na místě nebo na tel.č.603 284 211
Vaše svatba POD HÁJEM
Svatba je jedním z nejkrásnějších dnů v životě . Přenechejte nám starosti se svatební hostinou a užijte si tento výjimečný den. Existuje mnoho možností, ...
Ochutnejte speciality
Ochutnejte místní speciality - Pochoutka z „Desinky", Kapsa pana Hajného, Steak „Zálesák", Rožeň rytíře Toulovce nebo Kuřecí prsa ...

Jídlo s sebou pro dobrou náladu

Milí hosté, děkujeme za Vaši podporu v těchto dnech.

 

Nemáte čas na vaření? Rádi by jste si nakoupili oběd či večeři - jsme připraveni!

Poradíme Vám s výběrem, upravíme a zabalíme, aby zůstalo v co nejlepší kondici.

 

Objednávat můžete na:

603 284 211

 

Polední menu každý den včetně víkendu od 11:00 - 14:00.

Polední menu Vám dovezeme do Litomyšle v čase 15:00 - 16:00.

 

Těšíme se Vás

 

 

Dnešní nabídka

 

Hovězí vývar s játrovými knedlíčky

 

Česnečka 

 

1. Pikantní masová směs s bramboráčky nebo rýží 

 

2. Vepřové kotletky na hříbkách s rýží nebo opékanými  bramborami

 

3.Poctivý řízek z krkovice /kuřecí řízek se šťouchanými bramborami

nebo hranolky

 

4.Pikantní buřty na černém pivu s chlebem

 

5. Smažené Olomoucké tvaružky s vařenými bramborami a tatarkou

 

 

Pro děti máme vždy připraven  "Smažený sýr s hranolky a tatarkou "

 

 

Cena menu včetně polévky a přenosných obalů 139 Kč

 

 

Pokud máte chuť na něco jiného,neváhejte a oslovte nás.


Hostinec POD HÁJEM, Desná, Litomyšl - restaurace a ubytování

Srdečně Vás zveme k návštěvě Hostince POD HÁJEM, který se nachází nedaleko Litomyšle v obci Desná. Čeká na Vás útulné prostředí, krásná příroda a v neposlední řadě vybrané speciality naší kuchyně.
 

Ochutnat můžete jídla z ryb, vepřového, kuřecího masa, bezmasá jídla, těstoviny nebo zeleninové saláty. V našich prostorách pro Vás rádi uspořádáme rodinné oslavy nebo firemní akce. Od slavnostního oběda s rodinou až po svatební hostiny. Uspořádat lze také plesy, akce na zahradě s opékáním selat a grilováním nebo firemní večírky, rauty, školení.

 

V letních měsících nabízíme ubytování v chatě se třemi pokoji s celkovou kapacitou 13 osob (2x5, 1x3). Chatky mají společné sociální zařízení a vybavenou kuchyňku (sporák, lednice, nádobí).

 

Cena ubytování je 170 Kč/osoba/noc při ubytování na jednu noc, 150 Kč/osoba/noc při ubytování na 2 a více nocí. Pro větší skupiny lze dohodnou množstevní slevu. Dle přání zajistíme také snídaně. Vítáni jsou také Vaši čtyřnozí psí miláčci. Rezervace lze provádět telefonicky na čísle  603 284 211.

 

Desná a její okolí je oblíbeným místem rekreace s výbornými podmínkami pro turistiku, sport nebo rybolov a houbaření. Regionem vede mnoho značených cyklostezek. Na kole nebo autem se můžete například vydat do přírodní rezervace Toulovcovy maštale s pískovcovým skalním bludištěm nebo na Budislav, kde by měl být podle pověsti ukryt lupič Habala. Vaší pozornosti by neměl ujít jeden z nejkrásnějších rokokových zámků Nové Hrady, královské věnné město Polička založené Přemyslem Otakarem II., raně gotický hrad Svojanov.


V neposlední řadě byste měli navštívit Litomyšl se spoustou kulturních památek (unikátní renesanční zámek se zámeckým pivovarem, který je rodným domem hudebního skladatele Bedřicha Smetany, Klášterní zahrady, historické náměstí, muzea a galerie) a sportovních zařízení (fitcentrum, koupaliště s tobogánem, sauna, sportovní hala, squash, bowling, tenisové kurty).